Tester Aplikacji Internetowych w Departamencie Bankowości Elektronicznej (nr ref.: JFG/DBE/TAI)

Visit Website

Bank Millennium

26 days ago

Used Technologies and Requirements

Must have
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem
  • Znajomość zagadnień związanych z jakością oprogramowania
Nice to have
  • Doświadczeniew testowaniu oprogramowania
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie automatyzacji testów
  • Bugzilla
  • JIRA
15%20%5%5%55%
Development
Maintenance
Documentation
Meetings
Testing

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:Contract Agreement
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:8:00-16:00
Contract duration:Umowa zlecenie na okres 12 miesięcy
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
Warsaw, Poland

About Project

Start date:do uzgodnienia
Project team size:17
Project Industry:Bankowość
office desk

Obowiązki: -Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemu bankowości elektronicznej dla potrzeb testowania -Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych -Wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji webowych oraz raportowanie ich wyników Oferujemy: Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie na okres roku z możliwością przedłużenia Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu Pracę w dynamicznym środowisku oraz młodym zespole w międzynarodowej instytucji finansowej Atrakcyjną lokalizację, nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie

Languages

English:
A1 A2 B1 B2 C1 C2 Native

Other requirements

Wymagania: -Umiejętność analitycznego myślenia Mile widziane: - Absolwenci/ Studenci uczelni technicznych