Software Engineer (C++)

Visit Website

Employment contract

5 000 - 10 000 PLN

gross per {frequency, select, HOUR{hour} MONTH{month} other{}}

Used Technologies and Requirements

Must have
  • C++ (2 year EXP)
  • QT (1 year EXP)
Nice to have
  • Linux, Bush, Perl, Python (1 year EXP)
100%
Other tasks

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:Employment
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:08:00 - 16:00
Contract duration:Permanent
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
Tajęcina ,
Rzeszow, Poland
map

About Project

Start date:ASAP
Project team size:6-12
office desk

Poszukujemy kandydatów do działu rozwoju narzędzi i optymalizacji, przygotowującego oprogramowanie wspierające rozwój silników lotniczych. Wykorzystywane narzędzia (FORTRAN) są obecnie unowocześniane i rozwijane w oparciu o platformę NPSS. Istniejące algorytmy obliczeniowe są przenoszone na język C++, a rozwój oprogramowania jest prowadzony z wykorzystaniem współczesnych procesów tworzenia i zarządzania kodem.

Other work attributes

Operating SystemLinux, Windows

Languages

English:
A1 A2 B1 B2 C1 C2 Native

Other requirements

Zakres obowiązków: - Tworzenie i serwisowanie oprogramowania w środowisku Linux i Windows, - Migracja istniejącego kodu modelu silnika z FORTRAN do C++, - Wsparcie rozwoju metod obliczeniowych optymalizacji w zakresie przyśpieszenia obliczeń i jakości numerycznej (w NPSS i C++), - Zarządzanie kodem źródłowym i procesem zmian (CVS), - Tworzenie i serwisowanie graficznego interfejsu użytkownika w QT, - Wsparcie w przygotowaniu skryptów użytkowych (Linux Bash, Perl, Python), - Wspieranie przygotowania systemu pomocy użytkownika i stron Wiki, - Rozwój interfejsów i skryptów uruchomieniowych łączących aplikacje. Wymagania: - Doświadczenie praktyczne w programowaniu obiektowym, preferowane C++, - Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu metod numerycznych, - Znajomość procesów rozwoju oprogramowania i zarządzania kodem źródłowym, - Znajomość programowania GUI w QT; Perl; Python, - Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów, - Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Benefits

Training budget
Private healthcare
Life insurance
Integration events
Sport subscriptions
Free parking
Kitchen
Canteen
Good coffee
Free fruits
Free drinks

Upload CV

    IT hunters Sp. z o.o.