Programista MS Dynamics 360 ( ERP)

Visit Website

Work Room

27 days ago

Visit Website

Employment contract

10 000 - 14 000 PLN

gross per {frequency, select, HOUR{hour} MONTH{month} other{}}

Used Technologies and Requirements

Must have
  • ERP (3 year EXP)
  • C+ (2 year EXP)
  • .NET (2 year EXP)
  • C# (2 year EXP)
  • Bazy danych (3 year EXP)
100%
Other tasks

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:Employment
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:08:00 - 16:00
Contract duration:Permanent
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
wielicka,
Krakow, Poland
map

About Project

Start date:ASAP
Project team size:10
Project Industry:Integracja systemów firmy handlowe
office desk

Jako członek zespołu programistycznego będziesz odpowiedzialny za udział na każdym etapie tworzenia systemów biznesowych i wdrażaniu ERP w tym analiz, nowych projektów, udoskonalenia funkcjonalności, integracji z innymi systemami oraz migracji danych.

Languages

English:
A1 A2 B1 B2 C1 C2 Native

Other requirements

- Gotowości do zmierzenia się z wyzwaniami programistycznymi w systemie MS Dynamics 365 - Praktycznej wiedzy z zakresu MS Dynamics 365 - Doświadczenie z pracy z bazami danych (mile widziane), - Znajomość języków programowania C+, C# - Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim - Umiejętność analizy danych oraz samodzielność.

Benefits

Corporate training
Subsidized travel card

Apply for the job

Upload CV

*
  • KRAZ19807 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Programista MS Dynamics 360 ( ERP)

Work Room