Mid Frontend Developer/Developerka

Visit Website

Visit Website

B2B contract

6 000 - 12 000 PLN

Net per {frequency, select, HOUR{hour} MONTH{month} other{}}

Used Technologies and Requirements

Must have
  • JavaScript (ES6) (3 year EXP)
  • HTML
  • CSS
  • Sass
  • Git
65%20%5%5%5%
Development
Maintenance
Documentation
Meetings
Testing

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:B2B
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:08:00 - 20:00
Contract duration:Na stałe
Possibility of remote work:
do uzgodnienia
Delegation involved:0
Location:
Aleja 3 Maja,
Warsaw, Poland
map

About Project

Start date:ASAP
office desk

Jesteśmy Prywatnym Centrum Badawczo-Rozwojowym. Myślimy kodem, tworzymy sercem. Naszą misją jest zmiana świata na lepsze przez technologie.Tworzymy usługi i produkty, które odpowiadają na ważne tematy, takie jak: walka ze smogiem, wsparcie seniorów, rewolucja cyfrowa. Podstawą w naszej pracy jest zaufanie i podejmowanie rozsądnego ryzyka. Celem wszystkich naszych działań jest wywołanie pozytywnego wpływu na społeczeństwo oraz efektywne i oszczędne wydawanie środków na IT. Dołącz do Laboratorium EE jako Frontend Developer Będziesz odpowiadać za: -projektowanie i tworzenie front-endu serwisów internetowych w języku JavaScript, HTML i Sass -budowanie i współtworzenie aplikacji w zespole opierającym swoją pracę o innowacyjne pomysły -pisanie przejrzystego i eleganckiego kodu Co oferujemy? -samodzielność i pracę w zwinnym i interdyscyplinarnym zespole (metodyka scrum) -wdrażanie własnych pomysłów -nastawienie na rozwój i na nowe doświadczenia -uporządkowany system pracy -dobrze skomunikowaną lokalizację na Powiślu (okolice Mostu Poniatowskiego, w sąsiedztwie metro Centrum Nauki Kopernik) -2 monitory do dyspozycji -BYOD lub komputer służbowy

Other work attributes

Agile ManagementAtlassian Jira

Other requirements

Nasze oczekiwania co do kompetencji: -Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu Front-end. -Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6), HTML,CSS i Sass. -Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git. -Znajomość podstaw projektowania obiektowego. -Znajomość przynajmniej jednego frameworku MVC (np. Vue, React lub Angular). -Umiejętność pisania kodu JavaScript bez użycia jQuery -Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji i pisanie komentarzy w kodzie. -Mile widziane doświadczenie w pisaniu testów automatycznych.

Benefits

Corporate training
Integration events
Shower
Game console
Paid leave (B2B)
Gifts
Kitchen
Good coffee
Vegan friendly
Free drinks
Free snacks
Pet friendly space

Other Benefits

prenumerata MIT Technology Review, The Wired
dostęp do Audiobooków w pracy

Apply for the job

Upload CV

*
  • *
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Mid Frontend Developer/Developerka

Laboratorium EE