Software Engineer in Test

Visit Website

Talentuno

29 days ago

B2B contract

60 - 65 PLN

Net per {frequency, select, HOUR{hour} MONTH{month} other{}}

Employment contract

7 000 - 16 000 PLN

gross per {frequency, select, HOUR{hour} MONTH{month} other{}}

Used Technologies and Requirements

Must have
  • C# (2 year EXP)
  • Automation (2 year EXP)
  • Selenium (2 year EXP)
  • Git (2 year EXP)
15%15%5%5%60%
Development
Maintenance
Documentation
Meetings
Testing

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:Employment / B2B
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:08:00 - 20:00
Contract duration:Permanent
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
Krakow, Poland
map

About Project

Start date:ASAP
Project team size:2-10
Project Industry:IT
office desk

Zakres obowiązków: -zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi, -kompleksowe zrozumienie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonych systemów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników końcowych, -przygotowywanie planów testów, scenariuszy, przypadków i danych testowych, -tworzenie i utrzymanie testów automatycznych, -właściwe zgłaszanie błędów poprzez ich czytelny, precyzyjny i jednoznaczny opis oraz weryfikowanie poprawionych zgłoszeń, -tworzenie raportów wykonania testów manualnych i automatycznych, -dzielenie się wiedzą w zespole i wspieranie mniej doświadczonych osób. Czego wymagamy: -wiedzy z zakresu teorii testów oraz praktycznego doświadczenia w testowaniu oprogramowania, -umiejętności tworzenia testów automatycznych oraz znajomości narzędzi do automatyzacji (Selenium, JMeter, White itp.), -umiejętności tworzenia planów, scenariuszy, przypadków i danych testowych, -gruntownego zrozumienia procesu wytwarzania oprogramowania i architektury systemów oraz dobierania właściwych technik testowania w zależności od potrzeb, -logicznego myślenia i wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, -dokładności, sumienności i odpowiedzialności, -umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i zdolności komunikacyjnych, -chęci do nauki i nieustannego dążenia do podnoszenia swoich kompetencji. Co będzie dodatkowym atutem: -podstawowa znajomość programowania obiektowego w języku C# oraz wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (MS SQL Server), -znajomość narzędzi do kontroli wersji (TFS, GIT), -znajomość procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Release Management, Configuration Management oraz narzędzi takich jak: JIRA, TeamCity, CCNET,

Languages

English:
A1 A2 B1 B2 C1 C2 Native

Benefits

Corporate training
Private healthcare
Free parking

Upload CV

    Talentuno