Find your dream IT job

Must have
  • angular (2 year EXP)
  • .net core (2 year EXP)
  • entity framework (2 year EXP)
  • MS SQL (2 year EXP)
65%20%5%5%5%
Development
Maintenance
Documentation
Meetings
Testing

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:Employment / B2B
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:08:00 - 18:00
Contract duration:Permanent
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
Warsaw, Poland

About Project

Start date:ASAP
office desk

Zadania: -Wytarzanie aplikacji webowych - frontend (Angular) oraz backend (.net core) oraz projektowanie modeli baz danych (MSSQL / PostgreSQL / MongoDB); - Projektowanie i tworzenie integracji pomi─Ödzy systemami medycznymi wewn─ůtrz organizacji oraz z us┼éugami i systemami partner├│w biznesowych; - Uczestnictwo w projektach budowy nowych rozwi─ůza┼ä ale tak┼╝e w projektach rozwojowych istniej─ůcych system├│w. Wymagania: - 2+ lata komercyjnego do┼Ťwiadczenia z technologiami: -Angular 4 + - .NET Core 2+ - ASP .NET WebAPI - EntityFramework/Dapper - MS SQL/ PostgreSQL/MongoDB - Docker - Umiej─Ötno┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö narz─Ödziami: Git, Visual Studio, Visual Studio Code, Docker, TFS 2015+; - Praktyczna znajomo┼Ť─ç wzorc├│w projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywanych w architekturze mikrous┼éug; - Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego pozwalaj─ůca na codzienne kontakty z innymi cz┼éonkami zespo┼éu z r├│┼╝nych kraj├│w. Mile widziane: - Umiej─Ötno┼Ť─ç automatyzacji procesu developmentu oraz deploymentu z wkorzystaniem narz─Ödzi Docker oraz Kubernetes. Oferujemy: - Prac─Ö w ambitnym, do┼Ťwiadczonym zespole, w organizacji o wiod─ůcej pozycji rynkowej; - Udzia┼é w ciekawych mi─Ödzynarodowych projektach; - Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy (komputer + 2 monitory); - Benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system kafeteryjny); - Elastyczne godziny pracy (7-19) oraz cz─Ö┼Ťciowo mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu po okresie wdro┼╝enia).

Benefits

Training budget
Language courses
Private healthcare
Life insurance
Free parking
Bike parking
Kitchen

Upload CV

    SpeedApp