Find your dream IT job

Specjalista ds. bezpieczeństwa Systemów IT

Visit Website

Used Technologies and Requirements

Must have
  • technologie sieciowe
  • technologia seciurity
10%10%10%70%
Documentation
Meetings
Testing
Client support

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:Employment
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:08:00 - 20:00
Contract duration:umowa próbna na okres 3 miesięcy
Possibility of remote work:
Partial remote work
Delegation involved:0
Location:
Szczecin, Poland

About Project

Start date:do uzgodnienia
office desk

Twoje zadania: - implementacja, rozwój i utrzymanie rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa IT, - koordynacja działań wewnętrznych oraz nadzór nad dostawcami w obszarze bezpieczeństwa IT, - wsparcie w zakresie analizy zdarzeń w systemach IT. Oczekiwania: - wykształcenie wyższe techniczne, - co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT oraz metod zapobiegania zagrożeniom w tym obszarze, - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie, - znajomość standardów logowania i analizy zdarzeń z systemów IT, - znajomość narzędzi oraz doświadczenie w tworzeniu scenariuszy oraz korelacji zdarzeń w zakresie incydentów bezpieczeństwa, - umiejętność identyfikacji niepożądanych aktywności w obszarach: systemy operacyjne Linux, warstwa sieciowa, - znajomość protokołów sieciowych: TCP/IP, DNS, HTTP, SMTP, SSL, - doświadczenie w budowaniu rozwiązań z zakresu proaktywnego zapobiegania występowania incydentów bezpieczeństwa, - znajomość rozwiązań w obszarach FW, IPS/IDS, WEB filtering, itp, - komunikatywność, asertywność, samodzielność, analityczne podejście do rozwiązywania problemów, - umiejętność pracy w zespole, - znajomość zagadnień z obszaru PKI będzie dodatkowym atutem.

Languages

English:
A1 A2 B1 B2 C1 C2 Native

Benefits

Corporate training
Private healthcare
Private healthcare for family
Life insurance
Integration events
Sport subscriptions
Relax room
Appreciation bonus
Subsidized tickets for cultural events
Mobile phone

Asseco Data Systems S.A.