Find your dream IT job

Used Technologies and Requirements

Must have
  • Linux (2 year EXP)
  • JIRA (1 year EXP)
60%10%10%20%
Maintenance
Documentation
Meetings
Client support

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:B2B
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:09:00 - 17:00
Contract duration:Permanent
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
Warsaw, Poland

About Project

Start date:ASAP
Project team size:30
Project Industry:Airlanes
office desk

Opis stanowiska: Monitorowanie, aktualizacja oraz rozwi─ůzywanie problem├│w i przedstawiania zalece┼ä dotycz─ůcych dost─Öpnych wtyczek JIRA Tworzenia przep┼éyw├│w pracy JIRA koordynacja wdra┼╝ania nowych wersji oprogramowania, Wsparcie u┼╝ytkownik├│w w codziennej pracy z JIRA (tworzenie nowych projekt├│w, przep┼éyw├│w pracy, widok├│w etc.) Wsp├│┼épraca z analitykami w zakresie wdra┼╝ania nowych funkcjonalno┼Ťci, Testowanie nowych rozwi─ůza┼ä, Raportowanie o zauwa┼╝onych nieprawid┼éowo┼Ťciach, Udzia┼é w projektach rozwojowych, Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej, Implementacj─Ö zasad polityki bezpiecze┼ästwa system├│w i danych. Wymagania: Znajomo┼Ť─ç JIRA Software/Servicedesk/Confluence poparta do┼Ťwiadczeniem Do┼Ťwiadczenie w korzystaniu z wtyczek Tempo Timesheet, Tempo Budgets, JETI, ScriptRunner, JSU, SLA Powerbox, Active Directory Attributes Sync i innych Znajomo┼Ť─ç Glassfish, Tomact, Apache, Rsync, SFTP, SMB, DNS,DHCP, Skrypty Bash, SuseMgr, SUSE, RedHat Umiej─Ötno┼Ť─ç konfiguracji JIRA w ┼Ťrodowisku Linux/ PostgreSQL/Tomcat/CA Wiedza z zakresu tworzenie projekt├│w, przep┼éyw├│w pracy i wszystkich schemat├│w w JIRA Do┼Ťwiadczenie w tworzenie zapyta┼ä w oparciu o JQL i SQL Do┼Ťwiadczenia w tworzeniu skrypt├│w w Groovy Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielski w mowie i pi┼Ťmie na poziomie umo┼╝liwiaj─ůcym komunikacj─Ö z firmami zewn─Ötrznymi Umiej─Ötno┼Ťci analitycznego i logicznego my┼Ťlenia (r├│wnie┼╝ w stresowych sytuacjach), Systematyczno┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç szybkiego uczenia si─Ö, Komunikatywno┼Ť─ç Mile widziane: Do┼Ťwiadczenie w tworzeniu kodu JavaScript\AJAX, HTML, CSS Znajomo┼Ť─ç SharePoint online Podstawowa znajomo┼Ť─ç VMWare Oferujemy: Udzia┼é w sukcesie najszybciej rozwijaj─ůcej si─Ö linii lotniczej w Europie Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT i ┼Ťwiatowymi liderami w┼Ťr├│d dostawc├│w Unikaln─ů na polskim rynku mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy w bardzo ciekawej bran┼╝y Udzia┼é w ciekawych projektach w du┼╝ej i z┼éo┼╝onej organizacji; Mo┼╝liwo┼Ť─ç wdra┼╝ania w┼éasnych pomys┼é├│w i innowacyjnych rozwi─ůza┼ä oraz rozwoju kompetencji;

Languages

English:
A1 A2 B1 B2 C1 C2 Native

Upload CV

    Administrator Linux

    PLL LOT