UX Designer

Visit Website

inFakt

19 days ago

B2B contract

6 000 - 10 000 PLN

Net per {frequency, select, HOUR{hour} MONTH{month} other{}}

Used Technologies and Requirements

Must have
  • Google Analytics (2 year EXP)
  • Mix Panel (2 year EXP)
10%5%80%5%
Documentation
Meetings
Design
Testing

Work Conditions

Job type:Full Time Job
Contract Type:B2B
Work hours:8h per day / 40h a week
Preferred Office hours:7 - 18
Contract duration:Permanent
Possibility of remote work:
No remote work
Delegation involved:0
Location:
Szlak 49,
Krakow, Poland

About Project

Start date:ASAP
Project team size:3
Project Industry:e-księgowość
office desk

Opis stanowiska: Identyfikacja potrzeb użytkowników, Wykorzystanie danych i statystyk do tworzenia hipotez usprawnień, Tworzenie ścieżek użytkownika i optymalizacja konwersji kluczowych miejsc w aplikacji i na stronach, Szkicowanie koncepcji rozwiązań i prezentacja za pomocą szkiców, makiet, flowchartów, grafik, Przygotowanie i testowanie prototypów z użytkownikami, Przeprowadzanie testów AB, Monitoring i analiza rezultatów podjętych działań w obszarze UX. ba o przygotowanie i wdrożenie skutecznych i olśniewających rozwiązań, które nie Praca u nas to: Scrum wdrożony w całej firmie, OKR, które wyznaczają nam kwartalny kierunek działania, Produkt stale ulepszany od ponad 10 lat, Rozbudowana aplikacja WWW, Aplikacje mobilne na platformy iOS i Android, Transparentna organizacja, Gildie – specjalne zespoły do rozwiązywania problemów i wspólnej nauki. Dla Ciebie: pakiet relokacyjny, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Krakowa, praca w zespole, dla którego liczą się wartości, komfortowe biuro w centrum Krakowa, opcje na udziały, ułatwiamy dostęp do wiedzy: szkolenia krajowe i zagraniczne, książki tematyczne, Serwisy z wiedzą. klarowny system ocen okresowych, atrakcyjny system rekomendacyjny, spotkania i wyjazdy integracyjne, możliwość zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2

Other work attributes

Agile Management

Other requirements

Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w roli UX Designera, Skontaktuj się z nami jeśli: Potrafisz pracować iteracyjnie w zwinnym środowisku, Masz doświadczenie w projektowaniu stron www, aplikacji webowych i mobilnych, Masz doświadczenie w projektowaniu zrozumiałych systemów z dużą ilością liczb, Śledzisz bieżące trendy w projektowaniu doświadczeń użytkowników produktów cyfrowych, Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole.

Benefits

Training budget
Private healthcare
Private healthcare for family
Integration events
Sport subscriptions
Shower
Relax room
Paid leave (B2B)
Bike parking
Gifts
Kitchen
Good coffee
Vegan friendly
Free fruits
Free drinks
Free snacks
Delicious lunch

Other Benefits

Vavelo
Opcje na udziały

UX Designer

inFakt