Rekruter

Candidate Experience zaczyna się już od aplikacji przez kandydata na zamieszczoną ofertę. Wiemy, jak ważny jest każdy detal, szczególnie na samym początku procesu rekrutacji. Dlatego też staramy się zapewnić, aby przeżycie to było dla kandydata jak najpłynniejsze.

Zadbamy o Twój wizerunek. Zrób dobre pierwsze wrażenie. Na naszym portalu (ładne, przejrzyste, u nas nic nie jest przypadkowe, wszystko na swoim miejscu, w kolejności jakiej potrzebuje kandydat).

Wygodna wyszukiwarka, jasna struktura, podgląd, proste poruszanie na stronie – to wszystko składa się na przyjemne i intuicyjne korzystanie ze strony. Obiecujemy, że kandydat nie będzie miał najmniejszego problemu z odnalezieniem Twojego ogłoszenia, oraz aplikacją. Stawiamy na minimalizm, dlatego też, aby zaaplikować na dane ogłoszenie kandydat nie musi się rejestrować, a nawet klikać w ogłoszenie! Obok każdego ogłoszenia znajduje się specjalna ikonka, która pozwoli każdemu wysłać aplikację na wybraną ofertę dosłownie w kilka sekund. Czy da się prościej?

Zamieszczenie ogłoszenia to kluczowy krok w znalezieniu idealnego kandydata. Wiemy, że z powodu naszej struktury ogłoszeń, zamieszczenie oferty może zająć nieco dłużej, niż na innych portalach. Ale, spokojnie, wiemy co robimy! Zdecydowaliśmy się na taką formę ogłoszenia nie bez powodu – po prostu wiemy, że kandydaci tego właśnie oczekują! Czas spędzony nad zamieszczaniem ogłoszenia potraktuj jak inwestycję – zwróci się, gdy idealny kandydat zaaplikuje na idealnie skrojoną ofertę!