Kandydat

Nie musisz się rejestrować, żeby aplikować na wybrane ogłoszenie. Obok każdego ogłoszenia znajdziesz specjalną ikonkę, która pozwoli Ci wysłać aplikację na wybraną ofertę dosłownie w kilka sekund.

Możesz filtrować dostępne oferty po mieście, technologii, typie pracy, jej kategorii czy też stawce – dzięki temu jeszcze szybciej odnajdziesz to, czego szukasz.

Zdajemy sobie sprawę, jak irytujące jest otwieranie w nowej karcie każdego ogłoszenia, tylko po to, aby zorientować się, że nie spełniamy podstawowych wymogów aplikacji. Dlatego też, na naszej stronie umożliwiamy szybki podgląd ogłoszenia, gdzie zawarte są wszystkie istotne informacje, takie jak stawka, wymagane technologie, czy doświadczenie. Cenimy Twój czas.

Na podstawie naszej wiedzy, oraz wieloletniego doświadczenia w branży IT, stworzyliśmy optymalny wzór ogłoszenia. Dzięki sztywnej strukturze ogłoszenia jeszcze szybciej możesz znaleźć wszystkie informacje, jakie Cię interesują: wymagane technologie, doświadczenie, czy strukturę projektu. Nie musisz już czytać ściany tekstu, żeby odnaleźć interesujące Cię informacje, oraz możesz w prosty sposób porównywać ze sobą oferty.

Aby zamieścić ogłoszenie na naszej stronie, konieczne jest wypełnienie odpowiedniego formularza. Ponieważ wiemy, jak ważna jest przejrzystość ogłoszenia, wymagamy od rekrutera, aby zrobił to “po naszemu”. Dzięki temu mamy pewność, że każde ogłoszenie zawiera wszelkie istotne dla Ciebie dane, oraz że są one przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. Bez bałaganu i zbędnego owijania w bawełnę!